Glukoza w moczu w 26 tygodniu ciąży

Witam, W 26. tygodniu ciąży robiłam tego samego dnia ogólne badanie moczu i jednocześnie test obciążenia 75 g glukozy. Dziś odebrałam wyniki i proszę o interpretację. W moczu po raz pierwszy od początku ciąży pojawiła się glukoza: 34,89 mg/dl; na czczo poziom glukozy we krwi: 89 mg/dl, po 2 godz. od podania 75 g glukozy: 139 mg/dl. Czy te wyniki powinny mnie zaniepokoić?

Witam,
wyniki testu i glukozy na czczo można powiedzieć że są prawidłowo graniczne.
Nie powinno byc glukozy w moczu, dlatego zalecałabym Pani kontrolowanie diety i ograniczenie węglowodanów.