Gnębienie w szkole i myśli samobójcze

Mam problemy z rówieśnikami pojawiły się w gimnazjum byłam dręczona psychicznie przez prawie całą klasę i byłam przez to bardzo zamknięta w sobie. Miałam bardzo częste bóle głowy było co raz gorzej że już pojawiały się myśli samobójcze i chciałam nawet popełnić samobójstwo ale nie dawałam rady tego zrobić . Potem wyszłam z gimnazjum było dobrze ale tylko przez jakiś czas . Gdyż moi dawni znajomi nie dają mi spokoju nie wiem co robić. Znowu pojawiają mi się myśli samobójcze . :( Pomocy ;'(

Witam,
dobrze byłoby jak najszybciej skonstatować się ze specjalistą, to o czym Pani pisze mogło zostawić poważne ślady, więc warto cos z tym zrobić a jest to możliwe, pomimo, że spotkało Panią wiele krzywdy, zapewne da się jakoś to rozwiązać. Zachęcam do szukania pomocy, gdyby była potrzeba zachęcam do kontaktu indywidualnego (kontakt na stronie) może coś więcej będę mogła pomóc. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Może Pani otrzymać pomoc i poradzić sobie ze swoją traumą. Proszę osobiście zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego czy Centrum Interwencji Kryzysowej. Bazę teleadresową ośrodków pomocowych w okolicy znajdzie Pani np. na stronie internetowej swojego miasta.
Bezpłatny anonimowy numer telefonu zaufania to 116 123 lub 116 111.

Pozdrawiam!