Gojenie ran po laparoskopowej operacji pęcherzyka żółciowego

Dzień dobry, jestem trzeci tydzień po operacji laparoskopowej pęcherzyka żółciowego. Niepokoi mnie to, że na ranie w pępku od samego początku był biały nalot (to nie jest ropa - nie wycieka, nie jest płynne, raz kawałeczek odpadł) a wokół niego skóra jest czerwona. W drugiej ranie nad pępkiem zrobił się strup i do wczoraj wszystko było w porządku. Wczoraj przez przypadek zahaczyłam strup bluzką i lekko (nie cały) poszedł do góry - wypłynęło z niego osocze. Czy coś jest nie tak?

Proszę zgłosić się do operatora! Ja ,bez zbadania Pani , nic nie jestem w stanie powiedzieć , a poza tym -nie operowałem!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż