Gojenie ran po zabiegu labioplastyki

dzień dobry, 18 marca poddałam się zabiegowi labioplastyki obu warg (cięcie wzdłuż). O ile jedna ładnie się zagoiła to niestety w drugiej szwy puściły przedwcześnie i są dwie dziury wzdłuż linii szycia. Czy tak już pozostanie, czy jest szansa że to się zrośnie?

Możliwe że wszystko będzie dobrze, ale jednak w przypadku Pani niezadowolenia możliwe że trzeba rozważyć plastyczną korektę