Gojenie rany po ekstrakcji ósemki

Witam 29.10.15 mialem pierwszy raz usuwaną górną ósemke zabieg trwal okolo 5 miunut rana zostala zaszyta.Skrzep sie zrobil czuć gdy dotyka sie jezykiem. Moje pytanie brzmi ile takie miejsce sie goi , kiedy mozna zacząć normalnie jeść niż tylko kaszki papki itp. Skrzep sam odpada znika czy jak przebiega cały ten proces gojenia . Pozdrawiam

Najlepiej zastosować się do zaleceń lekarza przeprowadzającego zabieg. Całkowite wygojenie trwa różnie długo. Jednak może Pan już spożywać normalne posiłki.