Gojenie rany po usunięciu sączka z łokcia

Witam czy po wyjęciu sączka z stawu lokciowego i wyplukaniu rany wodą utleniona powinna się zagoic? Pytam się ponieważ dziś (a wczoraj zrobił mi to chirurg) rano przy zmianie opatrunku nie leci juz mi ropa, tylko pojawiło się troszeczkę krwi.Czy to dobrze?? Bolą mnie jeszcze mięśnie górne i troszeczkę pachną ale używam okladow z Altacetu w tabletkach.Czy to dobrze?

czy po wyjęciu sączka z stawu lokciowego i wyplukaniu rany wodą utleniona powinna się zagoic?
- rana powinna powoli samositnie się zagoić
pojawiło się troszeczkę krwi.Czy to dobrze?
- to normalny, naturalny stan
używam okladow z Altacetu w tabletkach.Czy to dobrze?
- radziłbym ranę odkażać preparatem oktenidyny, a na bolesne mięśnie i obrzęki można użyć Altacetu w formie żelu