Gojenie rany po zabiegu wycięcia szczeliny odbytu

Witam, tydzień temu miałam zabieg wycięcia szczeliny odbytu. Przy defekacji dalej odczuwam ból, może nie tak ostry jak przed zabiegiem ale dalej boli, o konsystencję stolca dbam, zaparć nie mam. Szwy założono rozpuszczalne. Moje pytanie brzmi; jak długo będzie bolało i ile czasu goi się rana po takim zabiegu? Lekarz prowadzący jest na urlopie wiec nie moge narazie go zapytać. Dziękuję.

Więcej informcaji znajdzie Pan na stronie ( naležy skopiować link i wkleić do przeglądarki)
http://www.melitamedical.pl/proktologia/informacje-dla-pacjenta/jakie-choroby-diagnozujemy-i-leczymy/