Gojenie się nosa po septoplastyce i mukoplastyce

Witam! Miesiac temu mialem septoplastyke i mukoplastyke. Nos w dalszym ciagu jest zapchany tak jak bylo przed operacja-tylko krople oczyszczaja. Oprocz tego uwazam ze przegroda zostala za bardzo skrocona, gdyz widoczny jest garb, ktorego wczesniej nie bylo. Prosze o odpowiedz czy garb zniknie, ile czasu sie nos goi po operacji i czy urosnie do stanu poprzedniego, gdyz zastanawiam sie nad operacja usuwania garbu. Czy moze lekarz ktory mnie operowal popelnil blad??. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Jedno jest pewne. Nos po zwykłej operacji skrzywionej przegrody powinien już być normalnie drożny.Na pozostałe Twoje pytania mogę odpowiedzieć tylko po osobistym zbadaniu Twojego nosa.