Gojenie się ran i szwów po zabiegu stulejki

Witam. Jestem prawie miesiąc po zabiegu stulejki i jak narazie wypadł tylko jeden szew. Jak na dzień dzisiejszy wygląda to tak: http://imgur.com/zNZTAzT Moje pytanie ile potrwa zanim wszystkie szwy znikną i kiedy rany całkowicie się zagoją? I prosiłbym jeszcze o polecenie jakiegoś prepraratu na świąd bo jest nie do wytrzymania. Pozdrawiam

Nie wiem jakie to nici ale proszę próbować delikatnie za nie pociągać ale nie wyrywać, stosować okład z rivanolu i ewentualnie maść oxycort co zmniejszy świąd.
Pozdrawiam WK