Gojenie się rany martwiczej

MAM RANE MARTWICZA JUZ MIJA 3 MIESIAC PO OSTATNIEJ WIZYCIE U ORTOPEDY KAZANO ROBIC OPATRUNKI ŻEL ORSI CO DWA DNI. MAŁA ROZNICA W GOJENIU .RANA SIE TROCHE ZMNIEJSZYŁA .CO MOZE MNIE JESZCZE SPOTKAC I JAK DŁUGO I CO DALEJ MOZNA ZROBIC.NIE MOGE SPECJALNIE CHODZIC BO W DRUGIEJ NODZE MA ZAKRZEPICE ZYŁ GŁEBOKICH PROSZE O POMOC.BO JUZ DOSTAJE NERWICY Z TA RANA .CO TYDZIEN INNE DECYZJE .MIAŁ BYC PRZESZCZEP ,TERAZ ZNOWU SZYCIE A TERAZ JAKIES KOMORKI MACEIRZYSTE Z NOGAMI SKRZYZOWANYMI.DZIEKUJE.

Niestety nie udzielę w tej sprawie żadnych konkretnych informacji bez obejrzenia, zbadania bezpośredniego rany. Metod leczenia przewlekłych, martwiczych ran jest wiele i decyzję podejmuje się w tej sprawie po określeniu typu morfotycznego, patologicznego martwiczo zmienionej rany (opracowanie chirurgiczne, maści, żele, specjalistyczne opatrunki, posiewy, antybiotykoterapia, przeszczepy, nawet komora hiperbaryczna).