Golenie podbródka i wyrastanie nowych włosków

Witam mam problem i nie umiem sobie z Tym poradzić, 7 lat temu kiedy miałam 12lat bawiłam się maszynka i zaczęłam golić sobie podbródek i brzuch wtedy jeszcze niezdawałam sobie sprawy z tego ze włosy będę mi w tym miejscu rosly kompletnie nie wiem co z tym robic , wlosy na podbrudku wyrywam teraz pincetą a na brzuchu się gole lecz na podbródku wygląda to naprawdę źle i już mam dosyć tego wyrywania jeszcze do tego zaczęły mi wrastać włoski w skórę i one są w takich krostkac co ja z tym mam robić?

Dzień dobry,

Polecam rozważyć laserowe usuwanie owłosienia, które pozwala całkowicie zlikwidować włoski (również na twarzy). Użycie lasera nie podrażnia skóry oraz nie wywołuje żadnych innych uszkodzeń. Aby uzyskać trwały efekt należy powtórzyć zabieg 4-6 razy w odpowiednich odstępach czasowych. Proszę wybrać klinikę, która korzysta z laserów medycznych (polecam lasery: Milesman, LightSheer). Pozbędzie się Pani problemu wrastających włosków oraz podrażnień, jakie występują po zwykłym goleniu.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam , polecam depilację laserową , laserem diodowym lub ndyagowym przy jasnych włosach. Jeżeli ktoś będzie Pani proponował depilację IPL to odradzam mimo konkurencyjnej ceny - jest nieskuteczna . Zapraszam do Forever Young Kliniki medycyny estetycznej.Pozdrawiam