Gorące owrzodzenia żylaków

Mam gorące owrzodzenia żylaków stosuje podkolanówki uciskowe 2 klasy. na całej nodze a szczególnie wokół kostki skóra aż piecze smakowała tłuste kremem ale to nie daje lekarz do którego chodzę zbywania mnie każe stosować coś tłustego świat jest bardzo duży zrobiły mi się ranki of drapanie proszę o pomoc

Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem naczyniowym, gdyż może konieczne okaże się leczenie operacyjne, odpowiednia, konkretna farmakoterapia. Poza tym ważna jest dokładna diagnostyka np. USG Doppler żył kończyn dolnych.
Ps.: Proszę o poprawną pisownię, gdyż sformułowania są trudne do zrozumienia.