Gorące poty, zawroty głowy, otępienie

Witam mam 26 lat i od około roku mam dziwne dolegliwości tzn. Około 7 miesiecy temu gdy jechałem samochodem zrobiło mi się nagle nie dobrze tzn słabo mi było oblaly mnie gorące poty i potem można powiedzieć że codziennie źle się czuję tzn mam zawroty głowy kilku sekundowe otepienie. 2 miesiące temu wykryto bakterie h. Pylori może to ona sieje spustoszenie? Teraz doszły ssania w zoladku 1 godz po śniadaniu 2 kanapki. Proszę o odpowiedz.

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznania nikt nie postawi.
Przyczyn może być wiele od "choroby ciała" po "chorobę duszy" ( nerwica, lęk itd...)