Gorący prąd przechodzący przez ciało - co to może być?

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu zmagam się z dziwnymi objawani-przechodzenie gorącego prądu przez ciało, co powoduje u mnie potem delirke, zaczyna mi szybciej bic serce a wtedy czuje się zmęczona.Do tego dochodzą drżenia mięśni nóg i rąk, ciało jest bardzo spięte co powoduje problem w codziennym funkcjonowaniu.Cokolwiek mi się dzieje w organizmie to wmawiam sobie choroby,boje się ze cos mi się stanie. Mialam robiony rezonans glowy-ok, badania krwi-ok. Co się ze mna dzieje, proszę o pomoc. Kobieta 36 lat

Witam Pania.To raczej czynnościowe objawy(nerwicowe).Radzę udać się do internisty,przebadać,ewentualnie zrobić dodatkowe badania i przekonać,że jest w porządku,bo to jest Pani potrzebne.