Gorączka a rozcięty łuk brwiowy

Ja mam takie pytanie wczoraj moj syn pod opieka babci wywalil sie rozcial sobie łuk brwiowy nic sie nie działa lecz dzisiaj rano mial goraczke. Czy ta goraczka moze byc spowodowana tym rozcietym łukiem?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby to stwierdzić konieczna jest wizyta u lekarza. jednak jeśli dziecko ma objawy takie jak katar, kaszel, to bardziej prawdopodobne jest, że gorączka wynika z infekcji wirusowej.