Gorączka, ból brzucha i czoła u dziecka

Witam moj syn ma 6lat od dwoch dni ma goraczke 38,6,narzeka na bol samego czola,lewa strone brzucha a do tego wszystkiego od 4 dni ma tiki na powiekach.1 raz zauwazylem to w pn ale bylo dosc rzadko natomiast od wt.bardzo czeste,prosze o porade,bylem dzis u lekarza i dostalem skierowanie do neurologa jednak zapisy sa dopiero na polowe lutego

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Jeśli dolegliwości będą się nasilać już pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (drgawki, sztywność karku, podwyższenie gorączki) proszę udać się na Izbę Przyjęć najbliższego szpitala.