Gorączka, ból gardła a Hascosept

Od 4 dni gorączkuję, od 37,7 do 39,4 st. dostałam 3 dniowy antybiotyk sumamed, hascosept na gardło. nadal zle sie czuje. bol gardla sie zwieksza, do tego doszedl zatkany nos, bole glowy, tabletki na goraczke musze brac 3,4 razy dziennie. co mam dalej robić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Stosować leczenie objawowe - przeciwgorączkowe, na ból gardła. Jeśli objawy nie ustąpią lub nie zauważy Pani żadnej poprawy w następnych 2-3 dniach należy ponownie zgłosić się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie zastosowanie innego antybiotyku.