Goraczka, ból gardła i wysypka u 5-letniej córki

Witam! Moja 5 letnia corka ma goraczke od piatku I bol gardla gardlo crew one bez nalotu, dzisiaj dostala wysypki na plecach drobnej I cale plecy ma czerwone a pozniej na nogach wyglada jak pokluta pokrzywa. Mowi Ze ja to swedzi. Ma dzisiaj 37.5. Bylismy u gp ale nie dal zadnego leku. Mieszkamy w uk. Co to moze byc. Slowo wirus mnie nie uspokaja. Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że córka choruje na odrę. Poza leczeniem objawowym (obniżanie temperatury, nawodnienie) nie ma specjalnego leku, który by wyleczył tę chorobę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski