Gorączka, ból kostno-stawowy, osłabienie siły mięśniowej, wymioty, dreszcze i spadek wagi a początek RZS

Witam, Morfologia z rozmazem USG, lipidogram, pr watr, krzywa cukr,bialko, zelazo firbrynogen INR, APPTT,ANA II ,Elisa anty-ENA norma, dopelniacz skladowa C4 0,44 g/L, kreatynina 80, mocz norma z wyjatkiem erytrocyty wpw 23-27, leukocyty 1-5 wpw, nablonki plaskie liczne, pasma sluzu. CRP 22. Objawy goraczka 38 dosc dlugo juz, bol kostnostawowy oslabienie sily miesniowej, napady wymiotow dreszcze gwaltowny spadek wagi jak dotad brak diagnozy, Czy to może poczatek RZS? Prosze o wskazówki Dziękuje

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u urologa. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.