Gorączka, ból pleców, zawroty głowy, płytki oddech, brak apetytu i gorzki smak w ustach

Witam. od trzech dni mam gorączkę do 39,6 dość ciężką do zbicia, ból pleców, dzisiaj miałam zawroty głowy płytki oddech przy czym zlały mnie zimne poty. Do tego brak apetytu, ciągły gorzki smak w ustach i ból brzucha z lewej str pod zebrami. Czy to zwykłe przeziębienie i jak pozbyć się tego gorzkiego smaku?

Aleksander Ropielewski

Może Pani stosowac napar z siemia lnianego. bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić bardizej jednoznacznej porady odnośnie przycyzny pani dolegliwości.