Gorączka, bóle węzłów chłonnych i kości a podejrzenie białaczki lub chłoniaka

Witam, mam goraczke bole wezlow chlonnych i kosci od 4 miesiecy i spotykam sie z ogromna ignorancja w sluzbie zdrowia faszeruja mnie antybiotykami ktore nic nie daja, dlatego chcialabym zapytac jakie specjalistyczne badania moge zrobic we własnym zakresie w kierunku bialaczki i chloniaka poza morfologia ob i crp ktore nie do konca sa miarodajne bo od kilku lat crp i ob jest podwyzszone i nic do sprawy nie wnosi. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie ma Pani jeszcze objawy? Proponuję udać się do lekarza hematologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.