Gorączka, bolesne siniaki, skrajne osłabienie, jadłowstręt, bóle stawów i biegunka - co może być powodem tych dolegliwości?

Witam objawy: Gorączka Bolesne siniaki bez urazów Skrajne osłabienie Jadłowstręt Bóle stawów Biegunka Tętno spoczynkowe 120 przy normalnym ciśnieniu Z SOR odesłali do lekarza rodzinnego, lekarz rodzinny dał skierowanie do szpitala, w szpitalu nie wykonując żadnych badań wypisali do domu.

Szanowny Panie, aż ciężko uwierzyć że nie wykonali żadnych badań, proszę omówić wypis ze szpitala z lekarzem rodzinnym