Gorączka, bolesność głowy u 3-letniego dziecka

witam maja córeczka ma 3 latka dziś dostała gorączki tak około 38stopni co 4 godziny, niepokoją mnie jej przy tym bóle główki, brzuszka i nóżki , pediatra powiedział że ma wirusa i kazał podawać jej przeciwwirusowe i przeciwbólowe , mała jest marudna nie chce chodzić bawić się dopóki przeciwbólowe nie zaczną działać, nigdy nie narzekała na takie bóle głowy czy nóżek , czy przy wirusie mogą być takie objawy?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej zakażenie wirusowe może manifestować się w ten sposób, zwłaszcza u małych dzieci. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić dokładniejszej odpowiedzi. Sugeruję stosować się do zaleceń pediatry.