Gorączka i dreszcze u 70-latki

Jetem 70 letnią kobietą.Pisałam już do Was i jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi.Teraz piszę w innej sprawie.Otóż nie wiem co się ze mną dzieje.W ciągu ostatniego roku chyba już 5 raz temperatura mojego ciała wzrasta do 38,5 stopni i dostaję potwornych dreszczy.Nie mam ani kataru ani kaszlu.Rano wstaję zdrowa a po południu zaczyna zaczyna się to wszystko.Dzisiaj jest też taki dzień.Jestem zupełnie rozbita.Trwa to około 3 dni i tak jak nagle się pojawiło,nagle znika. Nie wiem skąd mi się to bie

Takie objawy mimo wszytsko sugerują w pierwszej kolejnosci infekcje wirusowa . WArto po wyleczeniu sprawdzic podstawowe parametry laboratoryjne ( morfologia , CRP) ,żeby zastanowic sie nad przyczyna częstych zachorowań