Gorączka i gęsty katar u małego dziecka

Dzień dobry, moja roczna córeczka, często ma gęsty zalegający katar, staram się ściągać ale nic nie wychodzi, robię inhalacje z soli, psikam do noska wodę morską, daję fenistil, i niestety ale nic nie pomaga, od dwóch dni ma gorączkę, dzisiaj w nocy zero spania, taki zapchany nos, nie może ssać piersi, poci się, nie wiem co mam robić, proszę o pomoc. dzisiaj idę znowu do lekarza pediatry, może udać się do laryngologa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością może być konieczna konsultacja laryngologa. Podobne dolegliwości mogą towarzyszyć dziecku w przypadku przerostu migdałka.