Gorączka i inny niż dotychczas śluz a infekcja

witam! miesiączkę miałam 16 października była ona normalna początkowe 3 dni z dużą ilością krwi, następne mniej, prowadzę obserwację cyklu metody naturalne zapisuję jaka jest temp i śluz, zazwyczaj po miesiączce temp była niska max 36,6 teraz zaobserwowałam że w 7 dc miałam 36.9, w 8 dc 37,1 , dziś 37,0 zaniepokoiło mnie to i śluz jest inny nie przeźroczysty i ciągnący zazwyczaj taki miałam w 10dc a dziś nic takiego nie ma, nie wiem czy związane jest to z infekcją może od tamponów bo używałam?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka sytuacja może być wynikiem miejscowego stanu zapalnego, a tu zarówno infekcja jak i przetrzymanie tamponu może sprzyjać temu procesowi.