Gorączka i kaszel u dziecka po szczepieniu

Mój synek ma siedem miesięcy. Miesiąc temu był w szpitalu na zapalenie płuc. Sześć dni temu miał szczepienie a dziś już trzeci dzień ma temperaturę i szczekający kaszel. Ale problem jest taki, że w Węgorzewie nie ma pediatry rodzinnego ani prywatnego. A lekarz internista kompletnie się nie zna. Co mam robić proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do pediatry, konieczne badanie lekarskie. Niestety musi się Pani udać do najbliższego pediatry lub lekarza rodzinnego. Każdy lekarz rodzinny ma obowiązek i kwalifikację do zajmowania się dziećmi.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Opisane przez Panią objawy mogą być niepożądanym objawem poszczepiennym. Jeśli objawy nie ustępują konieczna jest wizyta u lekarza pediatry.

z poważaniem
Michał Kurek