Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gorączka i widoczne żyły na nodze a zakrzepica

Od ok tyg czuje że mam gorączkę wczoraj poszłam do lekarza powiedział że to angina zapytalam czy to nie zakrzep gdyż biore anty a czasami pobolewa mnie nogaza chwile przestaje i mam widoczne zyly powiedział ze to absolutnie nie jest zakrzep szczegolnie w tak mlodym wieku 19lat. Nie wiem czy poczekać az antybiotyk zadziala na goraczke czy isc na badania zakrzepu co prawda mialam robione w styczniu i wyszlo wszytsko ok. I ile trzeba trzymac termometr? 5min wystarczy?
KOBIETA ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Rozpoznanie anginy jest zwykle stosunkowo łatwe i jdonoznaczne więc raczej lekarz nie pomylil się w tej sytuacji. Sam fakt że żyły są widoczne nie świadczy o zakrzepicy żył głębokich. Termometr trzyma się do momentu aż w dwóch klejnych odczytach występuje ta sama temperatura.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy