Gorączka i wodnista kupka a szczepienie u 2-miesięcznej córki

Witam, pisze ze Szkocji. Moja 2 miesięczna Córeczka miala wczoraj pierwsze szczepienie. Wszystko było mniej więcej porządku z tego co slyszalam i czytałam. Po szczepieniu była troszke maradona, wieczorem dostala gorączki. Podałam jej paracetamol doustnie i gorączka zaraz przeszła. :) Wstała zadowolona i uśmiechnięta ;) i wszystkoo mniej więcej godziny 19 było ok jak na codzień. I wlasnie po 19.00 zrobiła kupkę ale była to praktycznie sama woda. Nie wiem czy to spowodowane jest sszczepieniem?

Milena Lubowicz

Jest możliwe, że luźna kupa spowodowana była szczepieniem, natomiast gdyby tych kup było więcej to już należy podejrzewać inną przyczynę. No i podjąć działania zapobiegające odwodnieniu. W razie niepokojących objawów proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam