Gorączka, kłucie w klatce piersiowej, kaszel, ból głowy i problemy z oddychaniem przy nerwicy

zaczęło się 2 miesiące temu , najpierw była gorączka 39 i inne objawy jak przy grypie jednak potem doszły kłucia w klatce piersiowej , kaszel ( tydzień temu ) , straszny ból głowy i zawroty oraz ogólne osłabienie , dodam ze chorowałam 2 lata temu na zapalenie oskrzeli 3 miesiące od tamtej pory miewam kłucia w klatce a przy wysiłku fizycznym są silne , czasem aż oddechu złapać nie mogę , w szpitalu ( tam stwierdzono nerwice) a u laryngologa i rodzinnego nic nie stwierdzono proszę o pomoc

Witaj,
z perspektywy psychologa wygląda to na "podtrzymywanie" objawów ,które może być rodzajem reakcji lękowej.Nie ma wtedy znaczenia co boli,ale dlaczego i trzeba przyjrzeć się tym sytuacjom,które są w Twoim życiu szczególnie trudne,jak sobie wcześniej z nimi radziłaś,jak można inaczej je zrozumieć i podjąć,by lęk nie występował.
Jeżeli więc masz diagnozę nerwicy,trzeba pójśc do psychoterapeuty.To najlepszy i dający długotrwałe rezultaty sposób leczenia podobnych stanów.
Pozdrawiam