Gorączka, nieustający ból brzucha i osłabienie

Od kilku dni mam goraczke i nieustajacy ból brzucha,jestem oslabiona, byly tez krwawienia. Podejrzewalam ciaze, ale 2 testy byly negatywne.W szpitalu na SOR zrobiono mi badania krwi, moczu, usg brzucha i dopochwowe nic nie wykazaly. Nie wiem co robic, bo z kazdym dniem czuje sie coraz gorzej. 6 lat temu urodzilam syna i poza okresem ciazy (torbiel na jajniku) nie mialam zadnych problemow ginekologicznych. Prosze o odpowiedz bo juz nie wiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badań bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.