Gorączka, osłabienie i wysypka na gardle

Witam, ostatnimi dniami miałam bardzo zaczerwienione gardło i białe kropki na nim, ale mnie nie bolało, dzisiaj rano zaczeły mnie dziwnie swędzeć plecy i pojawiła się taka wysypka jak po oparzeniu pokrzywy, gardło zaczeło mnie też tak dziwnie swędzieć, a teraz na wieczór, ta wysypka wychodzi mi już na szyji, i wszystko mnie swędzi, do tego jestem osłabiona i czuję się jak przy wysokiej gorączce jest mi ciepło i zimno i tak dziwnie, a nie mam gorączki mieżyłam i 37,2:-( Pozdrawiam. Natalia :-)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją lub alergią.