Gorączka po operacji woreczka żółciowego

witam jestem po operacji woreczka zolciowego i od czterech dni mam goraczke od 37-37,5 czy to jest normalne po operacji czy moze byc oslabienie organizmu dodam ze boli mnie takze glowa brzuch mnie nie boli i w miare dobrze sie czuje
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Niewielka temperatura (czyli 37 - 37,5) nie jest niepokojąca. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego jeśli gorączka się nasili (np. do 39 C)