Gorączka po zaśnięciu

Dzień dobry, Mam 18 lat i niecodzienna przypadłość otóż zawsze jak śpię to dostaje gorączki 38 stopni. Obojętne czy śpię w nocy czy w dzień zawsze jest tak samo, czasami budzę się spocona ale sporadycznie. Po około 30 minutach od pobudzenie gorączka schodzi, dodam że się nie przykrywam i czasami śpię bez skarpetek a gorączka mimo to się pojawia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.