Gorączka, powiększone węzły chłonne na szyi i pod pachami

witam , od roku mam goraczke, powiekszone wezły chłonne szyje, wezly pod pachami tez ale one wywoluja bol, spadek wagi leukocyty ponad norme 4-10 j mam 12 mchc mam 32 p-lcr 60,4 mpv-14,3 zelazo184,08 wspomne ze mam 16mc synka mam 33 lata nie pije, coraz gorzej sie czuje , mam krwotoki z nosa minimum raz dziennie max 15 min reszta badan na granicy normy czy to rak krwi? wezly chlonne powiekszone w usg okolo 5 cm co robic?jakie jeszcze zrobic badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniezcnie udac sie do lekarza rodzinnego, sadze ze moze być konieczna konsultacja lekarza hematologa.