Gorączka u 17-miesięcznego dziecka

Witam, moj 17 miesieczny synek goraczkuje od piatku wieczorem 39 dziś 38, nie ma innych żadnych objawów oprócz gorączki. Zbijamy ją czopkami zamiennie z syropem Nurofen Forte. Poza tym synek cały czas śpi, nie ma apetytu. Czy jeszcze przeczekać i nie panikowac czy udać się na pogotowie???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się z dzieckiem do lekarza,. po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.