Gorset rehabilitacyjny na problemy z kręgosłupem

witam , mam problemy z kręgosłupem i nasilającym się bólem a przede wszystkim opadającymi ramionami co w tych okolicach powoduje ból w odcinku szyjnym no i jest nie estetyczne. Chcialabym sie zapytac czy w takim przypadku moglabym nosic taki rehabilitacyjny gorset do prostowania sylwetki kilka lat temu lekarz sie nad tym zastanawial ale powiedzial ze poczeka i czy samemu mozna sobie dobrac taki kupujac w sklepie ortopedycznym?

Witam Serdecznie
Wady postawy można korygować w każdym wieku, niestety najlepsze efekty daje korekcja przed zakończeniem dorastania. Wspomniany przez Panią gorset jest nienajlepszy rozwiązaniem ( co do Pani wieku)proponuję ćwiczenia wzmacniające gorset mięśniowy , ale nie na własną rękę tylko z rehabilitantem. Proponuję wizytę u ortopedy.