Gorsze widzenie po uderzeniu palcem w oko

Hello , tydzien temu koleżanka przez przypadek uderzyla mnie palcem w oko:( . Troche szczypało,łzawiło, gdy wrocilem do domu po 3h , nie bolalo juz i nie bylo czerwone czy coś. ale zauwazylem ze troszeczke gorzej widze. czy to coś poważnego ? czy może przejdzie? z gory thx

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie mogę ocenić skutków urazu i zalecałbym wizyte u okulisty. Pozdrawia