Gorycz w ustach i bóle brzucha i pod żebrami

krew-muscle enzymes CK 163 mocz-Hemogl.-moderate; Nitrite-positive; Leukoc.-large; WBC-30+; RBC-4-10; Epithelial Cells-Few. Reszta w moczu i krwi w normie. Objawy-gorycz w ustach i lekkie do srednich bole brzucha pod zebrami bez okreslonego scisle miejsca bolu Regularne oddawanie moczu.Pije duzo wody.Tabletki na tarczyce, cholesterol I nasenne-Zopiclone codziennie od kilku lat.mam 72 lata - czy mam sie bac? Dziekuje! Jagoda

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium i bez poznania wszystkich wyników nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.