Graniczny poziom hemoglobiny, hematokrytu i obniżona średnia zawartość hemoglobiny w krwince

Ostatnio słabo się czułam, przez długi czas (30 min) kilka dni leciała mi krew z nosa, dlatego też wybrałam się na badanie krwi. Mam 20 lat, studiuję, proszę o interpretację badań. Z góry dziękuję :) RBC 4.88 HCT 35.1 MCV 72 RDW 11.4 HGB 11.3 MCH 23 MCHC 32.2 PLT 364 MPV 7.4 WBC 9.9 LYM 2.8 MID 0.4 GRA 6.7 BADANIE OGÓLNE MOCZU: BARWA jasno żółta ODCZYN kwaśny CIĘŻAR WŁAŚCIWY m/m BIAŁKO n. ślady CUKIER nb,. ciała ketonowe nb. krew nb. bilirubina nb. OSAD MOCZU NABŁONKI po kilka w p.w. KRWINKI BIAŁE 1-3 w p.w. KRWINKI CZERWONE n.b WAŁECZKI nb. SKŁADNIKI MINERALNE dość liczne bakterie czas kefalinowo-kaolinowy sek. 30.5 RATIO 0.83 czas protrombinowy 12.3 wskaźnik -//- 112 INR 0.89. Bardzo będę wdzięczna za pomoc :)
20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

W podanych wynikach badań zwraca uwagę graniczny poziom hemoglobiny (HGB), hematokrytu (HCT), obniżona średnia zawartość hemoglobiny w krwince (MCH) i zmniejszona średnia objętość krwinki (MCV).Odchylenia tych parametrów mogą sugerować rozpoczynającą się niedokrwistość z niedoboru żelaza. Wskazana byłaby konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu i ewentualne oznaczenie poziomu żelaza we krwi. Pozostałe parametry morfologii krwi, układu krzepnięcia i badanie ogólne moczu mieszczą się w granicach normy.