Gromadzenie się wody w organizmie u 18-latki

Witam, mam 18 lat. Mam problem z gromadzeniem się wody w organizmie. Biegam, ćwiczę, jem zdrowo, unikam soli, pije herbaty z pokrzywy i zielone herbaty, przynajmniej 1,5l wody dziennie z cytryna lub bez. Dodatkowo biorę tabletki na estrogeny (podobno one były przyczyną gromadzenia się wody), leki tylko trochę pomogły. Woda gromadzi się przed miesiączką, a także po. Nogi puchną nawet gdy nie ma gorąca. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Nie choruję na nic. Proszę o pomoc...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.