Gronkowcowe zapalenie zatok

Witam. Mam 28 lat i zmagam się z gronkowcowym zapeleniem zatok. Dostałam od laryngologa Dalacin C, który też jest na antybiogramie. Zdarzało mi się, że antybiotyk brany z antybiogamu w ogóle nie zadziałał i zanim go wykupie chciałabym sie upewnić czy zadziała, bo nie jest tani, a jadę jutro do rodziny także nie wymienie na inny. Czy pomimo uodpornienia gronka na klabax, cipronex oraz augmentin to ten dalacin C dobrze zadziała? Prosiła bym o szybką odpowiedź, dziękuje z góry oraz życzę WesołychŚw

Po pierwsze jakie masz objawy zapalenia zatok? Cała Polska leczy zatoki, które są zdrowe. Pamiętaj, z powodu zatok głowa boli wyjątkowo rzadko. Jest to kłamstwo reklam pewnych leków. Klabax to antybiotyk o chemicznej nazwie claritromycyna z grupy antybiotyków makrolidowych pochodnych erytromycyny. Dalacin C to antybiotyk o chemicznej nazwie klindamycyna z grypy antybiotyków linkozamidowych. Przeczytaj dokładnie antybiogram lub przyślij mi jego zdjęcie. Antybiotyki szkodzą, nie bierz ich pochopnie.