Gronkowiec na penisie

Zmagam się z Gronkowcem na penisie, szczypie mnie w cewce, penis bardzo wrażliwy w dotyku. Próbowałem już wszystkiego. Podobno skuteczna jest maść z mupirocyną? Czy można stosować ją na żołądź ?

Maść może powodować liczne miejscowe działania niepożądane, stosowanie bez konsultacji ze specjalistą jest wysoce niewskazane.