Gronkowiec złocisty i candida parapsilosis w wyniku badania mikrobiologicznrgo i mykologicznego

Witam. W wyniku badania mikrobiologicznego i mykologicznego(wymaz) na skorze w pachwinach i na kroczu wyszedl gronkowiec zlocisty(MSSA) i candida parapsilosis. Bardzo bym prosil o udzielenie odpowiedzi odnosnie leczenia. W pierwszej kolejnosci zajac sie leczeniem gronkowca czy candidy. Oczywiscie jesli chodzi o diete przeciwdrozdzycowa to przestrzegam juz jej trzeci miesiac. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie. Z powazaniem,

Witam
szkoda że nie podaje Pan dolegliwości czy swędzi? jak wygląda skóra?czy zaczerwieniona?objawy ważniejsze są niż wynik.Nie sądze że ma Pan ropne zmiany(gronkowiec powoduje ropne krosty), jeśli to wyprzenie(
NAJCZĘSCIEJ)to po maściach antybiotykowych (na gronkowca)będzie gorzej-nie polecam.
.Można spróbowac Clotrimazol krem(bez recepty)
pozdrawiam