Gruba błona dziewicza u wybranki

Witam, moja wybranka jest dziewicą i niestety ale ma grubą błonę dziewiczą. Próbowaliśmy już kilkanaście razy ale kończyło się na tym, że moja dziewczyna zwijała się z bólu a czasami nawet mdlała. Od razu mówię, tak była u ginekologa albo raczej u ginekologów i żaden nic nie mówił aby błona była za gruba i niemożliwa do przebicia. Pełno jest tego typu tematów ale nie znalazłem praktycznych porad bądź wskazówek jak się za to zabrać, czy na siłę czyli mocniejsze pchnięcie, czy peeting, jaka pozycje?

Dzień dobry!

Jeśli ginekolog nie ocenił błony jako szczególnie nieelastycznej czy nieprzeciętnie grubej, być może problem wcale nie leży w niej? Polecam kolejną konsultację ginekologiczną z prośbą o zabiegowe usunięcie błony dziewiczej, ale też rozważenie np. pochwicy lub dyspareunii.

Pozdrawiam!

Witam, Pana partnerka powinna udać się do ginekologa -seksuologa w celu oceny czy konieczny jest zabieg usunięcia błony dziewiczej. Czasami silny ból podczas próby penetracji jest związany z pochwicą czyli odruchowym zaciskaniem się pochwy uniemożliwiającym wprowadzenie penisa. Ta choroba wymaga najczęściej skorelowanego leczenia farmakologicznego i psychologicznego prowadzonego przez lekarza seksuologa i psychologa. Absolutnie odradzam działania siłowe w tej sprawie. Pzodrawiam