Grube endometrium a wyniki badań hormonalnych

Witam, mam 44 lata, raczej regularne, bardzo bolesne miesiączki, cykl trwa 25-26 dni, czasem krócej. Dzisiaj miałam usg brzucha i lekarza zaniepokoiło bardzo grube 18 mm endometrium. (22 dnień cyklu). Ze względu na RZS biorę leki biologiczne. Robiłam też poziom FSH 10,36, Estradiol 94,90 - w trzecim dniu cyklu. Czy mam powód do obaw?

Witam. Niestety interpretacja badań nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w jakich wykonane były oznaczenia. Proszę zgłosić się z wynikami badań do ginekologa.