Grubsze i bardziej ciemne włosy na ciele

Witam, mam pytanie, zauważyłam jakis czas temu, że ściemniało mi owłosienie na ciele oraz pojawiły się włoski gęstsze i grubsze na brodzie, byłam u lekarza, zrobiłam badania, testosteron,dheas,fsh,estriadol,prolaktyna,tsh wyszły w normie, na granicy górnej granicy normy jest androstendion i 17-hydroprogesteron wyszedł 1,7 przy normie 0,8 co to może oznaczać? czy mam duży powód do zmartwień? dodam, że miesiączkuje regularnie i na ostatnim usg nie było nic niepokojącego w jajnikach. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa.