Gruby strup po zamykaniu naczynek na nosie

Witam Dwa tygodnie temu miałam zamykane na nosie dość "stare" naczynka. Następnego dnia miałam pęcherz. Obecnie na całej powierzchni gdzie został uzyty laser mam gruby strup. Boję się że pozostanie mi blizna bo skóra twarzy jest dość wrażliwa. Czy moja obawa jest uzasadniona ?

Witam. Proszę nie zrywać strupka, tylko poczekać aż sam odpadnie. Prawdopodobnie zagoi się bez pozostawienia blizny. Jeżeli po jego odpadnięciu będzie duży ślad, można zastosować preparaty na blizny, ewentualnie laser CO2.