Gruczoł niepowiększony, ale o obniżonej w całości echogeniczności, bez zmian guzkowatych

Witam prosiłabym o poradę ponieważ nie wiem co dalej robić.Usg tarczycy-gruczoł niepowiększony,ale o obniżonej w całości echogeniczności,bez zmian guzkowatych i śladowym przepływie w PD[podejrzenie zapalenia autoimmunologicznego tarczycy tsh 5,13 FT4 -1,15 antyTG46,38 ATPO 210,0 cholesterol- 6,76 mmol/l.Ciągłe zmęczenie ,senność ,bóle stawów skokowych ,łokciowy,kolanowych czasem brak koncentracji i pamięć zawodzi.mam 50 lat, endokrynolog stwierdził że mam dobre wyniki .

Dzień dobry,

Pani wyniki badań i zgłaszane objawy wskazują na konieczność zastosowania leczenia, po którym poczuje się Pani znacznie lepiej. Proszę udać się z wynikami do innego lekarz a i opowiedzieć o występujących u Pani dolegliwościach. Na podstawie obrazu klinicznego i wyników można u Pani postawić rozpoznanie subklinicznej niedoczynności tarczycy w przebiegu choroby Hashimoto (jest to rodzaj autoimmunologicznego zapalenia).

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz