Gruczoł tarczycy o niejednorodnej obniżonej echostrukturze

Problemy z tarczyca, Witam o czym swiadczy wynik usg tarczycy,gruczol tarczycy o niejednorodnej obnizonej echostrukturze.W lewymplacie ognisko o wym 7mm: 6mm ;Wymiary platow prawy 16m m 19 40mm lewego 17mm 18 mm 39mm czy jest koniecznosc przyjmowania hormonow .Tsh2.45 ft32,95 ft4 11,84 anty-TPO<0,80.Najwiekszym problemem sa obrzeki .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki należy skonsultować z endokrynologiem, być może niezbędna będzie biopsja.
Pozdrawiam